O nas

Anna Nawara – lekarz specjalista psychiatra.

aniaWykształcenie: ukończone studia na wydziale lekarskim w 1997 roku. Rozpoczęcie specjalizacji z psychiatrii w 2000 roku, staże specjalizacyjne miały miejsce w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Uzyskanie tytułu specjalisty psychiatry w 2005 roku.

Doświadczenie zawodowe:

Od 1999 roku praca w Samodzielnym Wojewódzkim Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu w oddziale ogólnopsychiatrycznym. Od 2006 roku praca w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, początkowo na stanowisku zastępcy ordynatora oddziału ogólnopsychiatrycznego, a od 2009 na stanowisku ordynatora Oddziału Psychiatrii Sądowej – do chwili obecnej. Od 2008 roku biegła sądowa przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, autorka i współautorka licznych opinii z zakresu psychiatrii.
Anna Nawara – ZnanyLekarz.pl

Grzegorz Nawara – lekarz specjalista psychiatra.

ja2Wykształcenie: ukończone studia na wydziale lekarskim w 1997 roku. Rozpoczęcie specjalizacji z psychiatrii w 2000 roku, staże specjalizacyjne odbywały się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Uzyskanie tytułu specjalisty psychiatry w 2005 roku.

Doświadczenie zawodowe:

Od 1999 roku praca w Samodzielnym Wojewódzkim Publicznym Zespole Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu w oddziale ogólnopsychiatrycznym, od 2005 roku praca na stanowisku ordynatora oddziału terapii uzależnień od środków psychoaktywnych. Od 2006 roku praca w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie, początkowo na stanowisku zastępcy ordynatora Kliniki Psychiatrii Oddziału Fizjoterapii WUM, od 2008 roku na stanowisku ordynatora Oddziału Leczenia Chorób Afektywnych i następnie oddziału ogólnopsychiatrycznego, m.in. ordynatora Oddziału Psychiatrycznego III, a następnie VIIA w MSCZ w Pruszkowie. Praktycznie przez cały okres kariery zawodowej praca ambulatoryjna w Poradni Zdrowia Psychicznego. Obecnie praca wyłącznie w gabinecie prywatnym.
Grzegorz Nawara – ZnanyLekarz.pl

Renata Potyrała – psychoterapeutka, psycholog.

Wykształcenie:  Absolwentka psychologii klinicznej w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem również absolwentką podyplomowego specjalistycznego 4 letniego szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe: 

Odbyłam staże kliniczne w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Krakowie. Od 2013 roku pracuję w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Najpierw  na Oddziałach  Ogólnopsychiatrycznych a obecnie w Poradni Zdrowia Psychicznego jako psychoterapeuta. Przez wiele lat byłam także związana z obszarem biznesowym.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną swoich pacjentów regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz przestrzegam zasad kodeksu etyki zawodowej. Biorę też udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

W NAVMED prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Marzena Skrocka – psycholog, psychoterapeuta.

Wykształcenie:   Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe Stosowana Analiza Zachowania na Uniwersytecie SWPS przygotowujące mnie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania oraz studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego.

Ukończyłam również specjalistyczne 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji, spełniającego wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Dodatkowo doskonaliłam swoje kompetencje w obszarze psychoterapii par w szkole Psychoterapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji.

W trosce o jak najlepszą opiekę psychoterapeutyczną moich pacjentów regularnie poddaję swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów oraz przestrzegam zasad kodeksu etyki zawodowej. Biorę też udział w konferencjach, sympozjach i szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe.

Doświadczenie zawodowe

Zdobywałam m.in. w Hospicjum Domowym, poradniach psychologicznych, środowiskowych oraz socjoterapeutycznych oraz w gabinecie prywatnym. Staż kliniczny odbyłam w Mazowieckim Centrum Psychiatrii„Drewnica”.
W NavMed prowadzę psychoterapię młodzieży powyżej 15. roku życia, osób dorosłych oraz psychoterapię par. Od lat jestem związana z obszarem biznesowym. Prywatnie jestem mężatką i mamą nastolatki.

Mój adres e-mail: kontakt@mspsychoterapeuta.pl       www:    http://mspsychoterapeuta.pl/

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) informujemy, że administratorem danych osobowych w NavMed jest Grzegorz Nawara, adres: ul. Powstańców Śląskich 42/3. 01-381 Warszawa, tel 883501200, e-mail: navmedgabinet@gmail.com.